Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

F.H.U. Auto Maximus

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Silniki Iveco Motors typu Sofim, Cursor, HPI, NEF oraz Vector o mocy 50-2400 kW są wykorzystywane przez licznych producentów do napędu np.: koparek, ładowarek, spychaczy, łodzi, traktorów rolniczych napędzanych silnikami diesla lub gazowymi oraz oczywiście samochodów ciężarowych i autobusów. Firma Auto Maximus z Kobióra oferuje silniki Iveco oraz części zamienne do nich, a również części zamienne i materiały eksploatacyjne do urządzeń i maszyn typu: koparki, ładowarki, suwnice, maszyny rolnicze, pompy ppoż itp. W ofercie także części zamienne dedykowane do maszyn firm Caterpillar, Case, Komatsu, Liebherr. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową, także wysyłkowo.
słowa kluczowe części iveco, silniki do maszyn budowlanych, silniki do maszyn rolniczych, Iveco Aifo, silniki Iveco
kategorie Motoryzacja >> Części i akcesoria samochodowe
data wpisu 2015-03-16
ważny do 2017-03-16 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.silnikidomaszyn.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij