Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego J. Marczykiewicz

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Rzeczoznawca J. Marczykiewicz chce zachęcić firmy, instytucje, administrację oraz osoby fizyczne pragnących skorzystać z usług wyceny budynków, działek i ograniczonych praw rzeczowych na Śląsku do zapoznania się z jej serwisem internetowym. Zawarto w nim informacje o świadczonych usługach wyceny nieruchomości w Katowicach (wycena mieszkań, domów, działek budowlanych, rolnych, leśnych, wycena spółdzielczego prawa do lokalu itp.), spis dokumentów potrzebnych do zebrania przez rozpoczęciem procesu wyceny a także cennik. Na każde pytanie skierowane do rzeczoznawcy otrzymają Państwo odpowiedź przez telefon lub mailowo.
słowa kluczowe rzeczoznawca majątkowy Katowice, wycena nieruchomości Śląsk, szacowanie nieruchomości, rzeczoznawca
kategorie Nieruchomości >> Wycena nieruchomości
data wpisu 2014-11-03
ważny do 2016-11-03 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.wyceniamy.eu
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij