Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

F.H.U. Madlene

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
MADLENE to firma handlowa z Tychów, która ma w swojej ofercie szeroką paletę urządzeń do klimatyzacji oraz wentylacji (także rekuperacji), które wyprodukowane są przez wielu producentów tego sprzętu. Poza tym firma MADLENE oferuje instalację i montaż urządzeń do klimatyzacji, systemów wentylacji (także instalacje odpylające i ogrzewanie nadmuchowe), rekuperatorów, instalacji C.O., systemów centralnego odkurzania u końcowych odbiorców, zarówno prywatnych, placówek medycznych jak i przedsiębiorstw. Działalność instalacyjna przedsiębiorstwa MADLENE nie ogranicza się terytorialnie wyłącznie do Tychów, wykonuje ona montaż wyżej wymienionych urządzeń także w okolicznych miastach (Pszczyna, Mikołów itp.), jak również w całej Polsce.
słowa kluczowe klimatyzacja Tychy, wentylacja Tychy, montaż klimatyzacji, rekuperacja
kategorie Budownictwo >> Klimatyzacja i wentylacja
data wpisu 2014-11-03
ważny do 2016-11-03 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.madlene.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij