Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Naprawa i frezowanie kominów Żory

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zachęcamy posiadaczy domów jednorodzinnych, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe i pozostałych posiadaczy obiektów z Rybnika, Żor, Wodzisławia Śląskiego do skorzystania z posług zakładu kominiarskiego funkcjonującemu na terenie powiatów: rybnickiego, żorskiego i wodzisławskiego. Podejmujemy się wszelakich prac dotyczących renowacji kominów, obojętnie od poziomu ich zużycia. Nasza praktyka oraz dobra organizacja pracy spowodują, że komin w waszym budynku odzyska blask i będzie jeszcze niemało lat funkcjonował nie narażając Was na zagrożenie skażenia czadem. Nasza propozycja usług kominiarskich mieści pomiędzy innymi czyszczenie maszynowe kominów, szlamowanie przewodów kominowych tj. otynkowanie kanału kominowego w środku, instalację wkładów kominowych ze stali kwasoodpornej czy frezowanie przewodów dymowych.
słowa kluczowe naprawa komina, frezowanie komina, szlamowanie komina, żory, rybnik, wodzisław śląski
kategorie Budownictwo >> Usługi budowlane
data wpisu 2017-02-20
ważny do 2019-02-18 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.kominy.rybnik.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij