Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

BA-BET

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma zajmuje się produkcją produktów ze stali nierdzewnej według unikalnych wymagań naszych odbiorców, którymi są kontrahenci prywatni a także przedsiębiorstwa – w tym w sporej liczbie z branży gastronomicznej oraz sektora spożywczego, z Górnego Śląska. Nie oferujemy wyrobów z taśmowej produkcji, pełny nasz wybór jest zaprojektowany wedle oczekiwań nabywcy. Trudnimy się na przykład produkcją balustrad ze stali nierdzewnej, poręczy, ogrodzeń, furtek. Posiadamy rozległą propozycję dla firm z przemysłu spożywczego (stoły rozbiorowe, zbiorniki ze stali, wózki transportowe), a także restauracji (grille, zlewozmywaki, wyposażenie kuchni). Jednocześnie świadczymy usługi ślusarskie i spawalnicze, do których zalicza się również spawanie aluminium.
słowa kluczowe balustrady, poręcze, ogrodzenia, spawanie aluminium, zbiorniki, stoły rozbiorowe, śląskie
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł metalurgiczny
data wpisu 2017-02-20
ważny do 2019-02-15 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.babet.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij