Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Gemar Demolition

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Gemar Demolition to sprofilowana firma wielobranżowego przedsiębiorstwa Gemar ze Strzyżowic w pow. będzińskim. Firma została powołana do działania w zamiarze skutecznej obsługi zleceń mieszczących roboty rozbiórkowe i ziemne. W ofercie proponowanych przez spółkę usług znaleźć można kompleksowe wyburzanie wszelkich konstrukcji budowlanych, jakie przeprowadzane jest w zależności od wymagań przez wysadzanie w powietrze bądź też zastosowanie ciężkich maszyn budowlanych. W zakresie czynności rozbiórkowych osiągalne jest ponadto oczyszczanie placu. Dodatkowo Gemar proponuje prace ziemne, w tym porządkowanie oraz niwelacja terenu, wykopy, obsługa budowy sieci przesyłowych podziemnych, wykopy pod fundamenty itp. Fundamentalnym dla spółki rynkiem jest woj. śląskie (Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk), m.in. miasta do jakich zaliczają się Czeladź, Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Radzionków itp.
słowa kluczowe wyburzenia, rozbiórki, roboty ziemne, czeladź, piekary, dąbrowa górnicza
kategorie Budownictwo >> Usługi budowlane
data wpisu 2016-07-07
ważny do 2018-07-07 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.gemardemolition.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij