Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Paletmax

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kontrahentów ze Śląska oraz Małopolski, którzy posiadają niepotrzebne palety drewniane albo wykazują zapotrzebowanie na ich zakup zapraszamy do poznania naszej oferty. Paletmax działa w sektorze opakowań drewnianych skupiając się na skupie, sprzedaży oraz wytwarzaniu palet drewnianych. Wybór będących w ofercie palet zawiera skrzyniopalety, europalety, palety fitosanitarne oraz palety fumingowane dla spedycji oraz przemysłu. Produkujemy palet fitosanitarne ISPM-15 wykorzystywane w transporcie międzynarodowym. Skupujemy i sprzedajemy również palety używane, a także trudnimy się ich recyklingiem. Firma znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach koło Bielska-Białej.
słowa kluczowe producent palet drewnianych, skup palet, sprzedaż palet, palety fumingowane, ISPM-15
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł drzewny i papierniczy
data wpisu 2016-07-07
ważny do 2018-07-07 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.paletmax.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij