Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Srebrna łyżeczka na chrzest - chrzciny.waw.pl

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Sakrament chrztu to znamienne zdarzenie dla każdego człowieka. Wyjątkowo ważne dla rodziców chrzestnych. Jednym z aspektów bycia rodzicem chrzestnym, jest dawanie odpowiednich upominków. Pierwszy musi być nietuzinkowy. Nie wypada nam wręczyć jedynie pieniędzy. Zabawki? Pociecha otrzyma ich aż zbyt wiele w swoim życiu. Co w takim razie będzie adekwatnym prezentem na tak ważną uroczystość, jaką jest pierwszy sakrament? My polecamy coś ze srebra. Jedną z opcji, jest srebrny smoczek, który idealnie pasuje do tej okazji, oraz posiada wielusetletnią tradycję. Kolejnym, jest srebrna łyżeczka - podarek z okazji chrztu który może się pochwalić jeszcze dłuższą tradycją aniżeli rzeczony smoczek.
słowa kluczowe upominek na chrzes, Srebrna łyżeczka, Srebrny smoczek
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2016-01-08
ważny do 2017-01-07 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.chrzciny.waw.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij