Internetowy sklep jeździecki Equishop
Siodła używane
Moda jeździecka
Pasze dla koni Royal Horse
USŁUGI REMONTOWE MP-BUD
Katalog stron internetowych - Robaczek
Katalog stron www 13three
Moderowany katalog - Miszczu
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Wykaz zegarmistrzów ze Śląska

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Spis zegarmistrzów z Górnego Śląska to witryna gromadząca dane teleadresowe warsztatów zegarmistrzowskich z woj. śląskiego. Priorytetowym powodem budowy serwisu jest pomoc miłośnikom antycznych oraz nowych zegarków w znalezieniu fachowców, którzy pomogą im zreperować oraz zabezpieczyć eksponaty z ich kolekcji. Ponieważ profesja zegarmistrza należy do tych, które gwałtownie tracą na popularności i coraz trudniej jest odszukać doświadczonego fachowca liczymy na to, że ten serwis wspomoże amatorom zegarów odszukać odpowiedniego zegarmistrza. Spis obejmuje swym zasięgiem teren Górnego Śląska i znajdują się tam adresy fachowców z Rudy Śląskiej, Tychów czy Pszczyny. Bezustannie uzupełniamy spis i zachęcamy mistrzów zegarmistrzostwa z miejscowości województwa śląskiego do bezpłatnego informowania nas o swoich adresach.
słowa kluczowe zegarmistrz, zegarmistrzowie, zegarmistrze, Śląsk, śląskie
kategorie Usługi >> Jubilerstwo i zegarmistrzostwo
data wpisu 2015-07-13
ważny do 2017-07-13 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.zegarmistrz.slask.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij